BitCoin bir dijital para birimi olduğundan, önce bilişim insanları arasında yayıldı. 22 Mayıs 2010 günü , yani Bitcoin’in henüz hiçbir karşılığı olmadığı, alışverişlerde kullanılmayıp, dolar/ euro/ Türk Lirasına dönüştürülemediği zamanlarda Laszlo Hanyecz ismindeki bir bilgisayar programcısı sosyal ağdaki arkadaşlarına bir teklifte bulundu ; “Bana bir pizza getirenin hesabına 10.000 BitCoin aktaracağım.”

Papa John’s pizzadan kendisine 2 adet pizza gönderildi ve o zaman ki değeri 25$ olan 10.000 BitCoin ile ödemesini yaptı.  Bugün 1 BitCoin 1.200$! (Nisan 2017) Yani bay Laszlo iki adet pizzaya bugünün parası ile 12.000.000$ ödemiş bulunuyor!

Ayrıca BitCoin ile yapılan ilk gerçek alışveriş / olarak tarihe geçen bu olay tüm dünyadaki BitCoin kullanıcıları tarafından her sene 22 Mayıs gününde “BitCoin Pizza Günü” olarak kutlanıyor. O yüzden dikkat edelim!… Bugünlerde bir paket pizzaya vereceğimiz parayı Bitcoin alternatiflerini üretmek için kullanmak çok daha mantıklı olabilir. Küçük yatırımlar ileride bizi çok zengin edebilir.

Siz de Dijital Para zengini olmak ister misiniz?

Ben ve ekibim en çok gelecek vaat eden, en güvenilir dijital para birimlerine yatırım yapıyoruz. Nasıl olduğunu öğrenmek isterseniz bana ulaşmanız yeterli. Siz de bugün doğru kripto parayı seçip, sadece 5 cent’e üretip, bir süre sonra 1$ belki 10 ve hatta 50$’a bile satabilir, yani 10-20-100-500 kat bile kazanabilirsiniz. Bu Bitcoin’de oldu, Ethereum’da oldu, Ripple’de oldu! Yenilerinde de olacak, geç kalmayın!

Şimdiden bol kazançlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir